Logo

Vy a Vaše zdravieSme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Novinky a médiá

Zamestnanci nemocnice podporili útulok pre bezdomovcov

8.12.2017

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, sa pripojila k druhému ročníku vianočnej charitatívnej pomoci, ktorú NADÁCIA AGEL pravidelne organizuje v desiatich zdravotníckych zariadeniach po celom Slovensku. Do vianočnej zbierky šatstva prispeli zamestnanci nemocnice po prvýkrát. Spoločnými silami sa im podarilo vyzbierať viac ako 300 kilogramov šatstva, obuvi, hračiek a školských potrieb.

Celý článok

V levickej nemocnici vyšetrili viac ako tristo záujemcov počas Svetového dňa diabetu

14.11.2017

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, 14. novembra zorganizovala deň prevencie. V dopoludňajších hodinách v čase medzi 8.00 a 12.30 hod. si mohol prísť ktokoľvek bezplatne vyšetriť hladinu cukru v krvi. K doplnkovým aktivitám patrilo meranie tlaku krvi a poradenstvo v oblasti stravovania. Záujemcovia prichádzali postupne, dokopy dobrovoľníci vyšetrili viac ako tristo ľudí.

Celý článok

Pacienti dostali do daru devätnásť televízorov

9.11.2017

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, dostala prekvapenie v podobe 19 kusov televíznych prijímačov, ktoré nemocnici daroval Jozef Kysela z Levíc. Tie budú následne rozdelené na jednotlivé oddelenia.

Celý článok

Bábätká budú strážiť nové monitory dychu

3.11.2017

V rámci projektu Nadácie Križovatka „Mamička dýcham“ získalo Neonatologické oddelenie Nemocnice Levice, člen skupiny AGEL, pod vedením MUDr. Daniely Virgovej, primárky oddelenia, nové monitory dychu, ktoré boli zakúpené v rámci sponzorského daru.

Celý článok

Nemocnica Levice zahájila prvú investičnú etapu

27.10.2017

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, v piatok 27. októbra na stretnutí s predstaviteľmi samosprávneho kraja, mesta a verejnosti predstavila prvú investičnú etapu. Počas nej vedenie nemocnice začalo riešiť problémy vyplývajúce zo zlého technického stavu medicínskej techniky a budov. Investície do najnutnejších stavebných úprav presiahnu viac ako 33 000 eur. Osobitné investície pôjdu do zakúpenia modernej medicínskej techniky.

Dom ošetrovateľskej starostlivosti v Nemocnici Levice zmodernizoval zariadenie

12.10.2017

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, zrekonštruovala a obnovila zariadenie v Dome ošetrovateľskej starostlivosti. Na modernizáciu izieb pre seniorov prispel aj samosprávny kraj vo výške takmer 8 000 eur.

Celý článok

Bezplatné septembrové meranie tlaku a cukru v krvi

25.9.2017

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, zorganizovala vo svojich priestoroch v pondelok 25. septembra bezplatné vyšetrenie hladiny cukru v krvi a meranie tlaku. Uvedená akcia bola zameraná na prevenciu civilizačných chorôb, ako sú diabetes a srdcovo cievne ochorenia.

Levickú nemocnicu prevzala skupina AGEL

18.9.2017

AGEL rozšíril svoje pôsobenie v Nitrianskom kraji. Levickú nemocnicu od 15. septembra 2017 prevádzkuje najväčší poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v strednej Európe. Nemocnica Levice sa postupne začlení do takzvaného západného klastra, ktorý združí Nemocnicu Zlaté Moravce, Nemocnicu Levice a Všeobecnú nemocnicu Komárno. V súčasnosti AGEL prevádzkuje už desať zdravotníckych zariadení na Slovensku.

Vítame vás v AGELi

14.9.2017

Vítame vás na webe Nemocnice Levice s.r.o, ktará sa dňa 14.9.2017 stáva súčasťou skupiny AGEL.